Emgeton rozšiřuje řadu MP3 přehrávačů střední třídy „X-Cult“

Novinky | 07.09.09

Společnost Bell Technology, výrobce domácí elektroniky Emgeton, uvádí na trh nový MP3 přehrávač CULT řady X s označením CULT X0.

Emgeton Cult X0

Tento přehrávač střední třídy nabízí odolnou kovovou konstrukci, OLED displej a vyváženou sbírku funkcí. Do kovové konstrukce je vsazeno sedm ovládacích tlačítek, jež doprovází slot pro zapojení miniUSB kabelu a dvojice 3,5 mm konektorů pro připojení sluchátek (balení obsahuje jednu sadu značkových sluchátek E1C). Nechybí ani tradiční otvor pro připevnění poutka.

Do těla o rozměrech 59 × 28 × 12 mm a hmotnosti 25 g se dále vešel dvoubarevný OLED displej s rozlišením 64 × 18 bodů a Li-Pol akumulátor s kapacitou 350 mAh, díky němuž přístroj zvládne na jedno nabití přehrávat hudební soubory po dobu až devíti hodin. Výdrž akumulátoru lze dále prodloužit nastaveními pro úsporu energie, optimalizací jasu a kontrastu displeje, případně využíváním automatického vypnutí přístroje.

CULT X0 je vybaven také českým uživatelským prostředím a podporou českých znaků v ID3 popiscích či zobrazovaných textových souborech. Displej podporuje i funkci Lyrics, tedy zobrazení textů přehrávaných hudebních skladeb. MP3 přehrávače podporuje formáty hudebních souborů MP3, FLAC (Q0-Q2), APE (Fast, Normal), WMA, WAV, Pro ukládání hudebních souborů, záznamů z diktafonu či textových souborů poslouží flash paměť o velikosti až 8 GB.

MP3 přehrávač Emgeton CULT X0 je v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti Bell Technology. Doporučená cena začíná na 899 Kč vč. DPH v případě modelu s 2GB kapacitou paměti, pro kapacitu 4 GB byla stanovena na 1 190 Kč vč. DPH a nejvyšší 8GB model je nabízen za 1 490 Kč vč. DPH. V ceně přístrojů je obsažena i síťová nabíječka, která se samostatně prodává za 390 Kč vč. DPH.


Komentáře