EA potvrdila "prémiovou službu" pro Battlefield 3

Novinky |

Společnost EA plánuje spustit prémiovou službu pro oblíbenou akční hru Battlefield 3, která by měla být podobná službě Elite určené pro titul Modern Warfare 3.

EA potvrdila "prémiovou službu" pro Battlefield 3
Prémiová služba pro Battlefield 3 by měla být spuštěna 4. června a bude stát jednorázový poplatek 50 dolarů. Za tyto peníze si hráč bude moci stáhnout pět již vydaných rozšiřujících balíčků, dostane předčasný přístup ke všem v budoucnu vydaným balíčkům a navíc možnost resetovat statistiky. Nejzajímavější funkcí, kterou hráč získá za cca 1000 Kč, však bude prioritní obsluha herními servery. Jinými slovy, hráči budou moci přeskočit řadu v čekání na připojení do hry. Bude určitě zajímavé sledovat, jak se k této funkci postaví neplatící hráči.

Nápad zahrnout všechny rozšiřující balíčky pod jednorázový poplatek může v budoucu uživatelům ušetřit peníze, což se potvrdilo například u obdobné služby pro Call of Duty, již si předplatily dva miliony uživatelů. EA potvrdila existenci prémiové služby pro Battlefield 3 na Twitteru s tím, že více informací se uživatelé dozví 4. června na webu Battlefield.com.Úvodní foto: © Jacek Chabraszewski - Fotolia.com


Související články
Komentáře