Dropbox pro Android nyní umožňuje exportovat data na SD kartu

Novinky |

Populární cloudová služba Dropbox představila novou verzi své androidové aplikace, díky které mohou uživatelé nyní exportovat svá data na externí SD karty.

Dropbox pro Android nyní umožňuje exportovat data na SD kartuPodle Dropboxu šlo mezi uživateli Androidu o dlouhodobě vůbec nejžádanější funkci. Díky nové funkci budou uživatelé při zaplnění paměti telefonu, při přechodu z jednoho zařízení na druhé nebo třeba při cestování někam, kde není internetové připojní, moci přenést svá data z účtu na Dropboxu jednoduše na svou SD kartu. K přesunutí dat na SD kartu stačí přejít na volbu Rychlá akce u souboru, který chcete exportovat, a vybrat možnost "Více", "Exportovat" a následně "Uložit na zařízení".

                    
Pokud zde svou externí SD kartu nevidíte, musíte provést dodatečná nastavení. Klikněte na menu v rámci volby "Uložit jako", "Nastavení" a následně "Zobrazit další zařízení". Kromě nové možnosti ukládat data na SD karty aktualizace androidové aplikace Dropboxu přináší také vylepšenou podporu operačního systému AndroidL a rychlejší vyhledávání. Dropbox pro Android lze stáhnout zde.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: PCWorld.com

Komentáře