Do Prahy a Ostravy zavítá v září Huawei Demo Truck

Novinky |

Praha 24. - 25. září a Ostrava 27. září – to jsou zastávky demonstračního vozu Huawei, který českým zákazníkům představí kompletní nabídku informačních a komunikačních řešení této značky.

Do Prahy a Ostravy zavítá v září Huawei Demo Truck
Společnost Huawei připravila pro české zákazníky speciální prezentační akci – kamion vybavený nejmodernějšími technologiemi včetně infrastruktury pro cloud computing, úsporná datová centra či videokonferenční řešení. Tento způsob prezentace svých produktů volí Huawei na českém trhu již potřetí.

V Praze zastaví kamion před hotelem Panorama na Pankráci, v Ostravě v areálu VŠB. Na zájemce v něm čekají technologie z portfolia Huawei, které představí odborníci na podnikové sítě, úložná zařízení či bezpečnostní řešení.

„Koncept demonstračního kamionu se již dvakrát na našem trhu setkal s úspěchem, a proto jsme rádi, že do České republiky zavítá i letos. V předchozích letech byl zaměřen na nabídku Huawei pro telekomunikační zákazníky, letos poprvé nabídne nový obsah“, uvedl Tomáš Brouček, ředitel divize Enterprise ve společnosti Huawei.

Kamion cestuje v průběhu měsíců srpen, září a říjen po celé Evropě. Je útulně zařízen, přičemž důraz není kladen pouze na odbornou stránku, ale i na pohodlí návštěvníků. Huawei očekává, že během českého pobytu kamion navštíví 500 zákazníků.

 

Zdroj: TZ HuaweiÚvodní foto: Huawei

Komentáře