Design Samsungu Galaxy S6 dozná radikálních změn

Novinky |

Prodeje smartphonu Galaxy S5 jsou podle nedávného vyjádření společnosti Samsung mnohem horší, než se čekalo, a analytici proto již spekulují nad tím, jak bude vypadat nástupce tohoto mobilního telefonu.

Design Samsungu Galaxy S6 dozná radikálních změnPodle nových informací by Samsung Galaxy S6 měl být nabízen ve verzi "Edge", což znamená, že displej by se přeléval i na jednu stranu telefonu a byl tak zakřivený podobně jako u telefonu Galaxy Note Edge. Podle expertů by tato novinka u uživatelů mohla uspět, jelikož jde o zajímavý designový prvek, který u konkurence zatím moc není vidět - podobný telefon nabízí pouze společnost LG.


Zatím to vypadá, že Samsung zůstane u značení "Galaxy S", jelikož tato značka je celosvětově velmi populární. Co se týká hardwarových specifikací Galaxy S6, podle informací subdodavatelů Samsungu bude zařízení osazené displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a pohánět jej bude procesor Snapdragon 810. Telefon bude opatřen 20MP zadní kamerkou a uživatelé si budou moci navolit až 128GB místa na disku - tedy stejně, jako u konkurenčního iPhonu 6 od Apple. Kdy bude telefon vydán a kolik bude stát, zatím není jasné.

 

Zdroj: ZDNetÚvodní foto: samsung

Komentáře