Corsair představuje USB zařízení umožňující snadnou zálohu dat na flash disky

Novinky | 01.04.09

Společnost Corsair Memory v úterý představila dokovací USB zařízení, které vytváří v počítači nástroj ke spuštění „zálohy dat“ kdykoli uživatel připojí jakýkoli flash disk.

Corsair představuje svůj nový Voyaeger Port


Corsair Voyager Port, adaptér napájený přes USB, obsahuje zálohovací software NovaBackup 10, který je aktivován po stisku tlačítka k uchování označených dat z počítače na flash disk připojený k adaptéru Corsair.

„Náš průzkum ukazuje, že více jak 80% uživatelů má ve složce s dokumenty méně než 64GB dat, přičemž více jak 85% z nich potřebuje k obvyklým transportům dat mezi počítači méně než 64 GB místa. To ukazuje, že USB flash disky jsou stále efektivní metodou zálohování dat. Ty s velkou kapacitou navíc umožňují snadný přenos velkého množství vaší oblíbené hudby, fotografií či filmů,“ řekl Jim Carlton, viceprezident marketingového oddělení firmy Corsair.

Voyager Port se softwarem NovaBackup 10 se začne prodávat za 35 USD, za kterou krom zařízení uživatel dostane i 10-letou záruku a bude mu k dispozici zákaznická podpora skrze telefon, email či internetová fóra.

 

 


Komentáře