Corel uvádí na trh verzi Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5

Novinky | 11.11.10

Společnost Corel dnes uvedla na trh verzi Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5. Verze CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition, která je nabízena za cenu 799 € bez DPH, umožňuje instalaci až ve třech různých systémech. Tato sada profesionálních grafických aplikací poskytuje podle svých autorů malým a začínajícím firmám vše, co potřebují k vytváření nápadité grafiky a materiálů, od charakteristických logotypů a značek až po špičkové marketingové materiály, hlavičkové papíry, vizitky a poutavou webovou grafiku.

Kromě tří sériových čísel každá kopie obsahuje aplikace CorelDRAW X5, Corel PHOTO-PAINT X5, Corel PowerTRACE X5, Corel CAPTURE X5 a Corel CONNECT, podpůrné programy, jako je PhotoZoom Pro 2 a SWiSH miniMax 2, 350  šablon, 10 000 klipartů a digitálních obrazů, 2 000 aktualizovaných šablon vozidel, 1 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1 000 písem typu OpenType včetně 75 písem WGL4 (Windows Glyph List 4) a 10 ryteckých písem. Součástí je rovněž plnobarevná tištěná příručka Začínáme a dvě hodiny instruktážních videosnímků.

Sada CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, ruštině, češtině a polštině za doporučenou prodejní cenu 799 € bez DPH.


Komentáře