"Coolovačka“ - nová hra na Facebooku propaguje notebooky HP

Novinky | 23.12.10

Česká pobočka Hewlett-Packard po nečekaném úspěchu své facebookové „motýlí kampaně“ představuje novou hru s názvem „Coolovačka“.

Českou koulovačku si mohou zahrát návštěvníci Facebooku od 21. prosince 2010 do 13. února 2011. Hra z dílny české agentury Attention!Media podporuje novou designovou řadu multimediálních notebooků HP Pavilion dv6 ve speciální Rossignol edici a také Rossignol Demo Tour, která proběhne na českých a moravských horách a kde budou mimo jiné k vidění i nejnovější produkty od HP.

Celá hra je velice jednoduchá a podobně jako u „motýlí kampaně“ bude možné získat body za zapojení svých přátel do soutěže. Hlavní náplní však tentokrát bude koulování, během něhož musí hráči v časovém limitu zasáhnout co nejvíce terčů.  Každý týden bude vyhlášen skokan týdne, který se bude moci těšit na výhru. Během úvodního vánočního týdne čeká hráče kromě výher i překvapení ve formě speciálního vánočního vizuálu hry. Finální odměňování neúspěšnějších hráčů se ponese v duchu designových cen – odměny budou zahrnovat notebook HP Pavilion dv6 Rossignol Edition, designově ladící lyže Rossignol a mininotebook HP Mini 210.


Komentáře