Cherry Stream 3.0: pogumovaná klávesnice pro domácnost i kancelář

Novinky |

Společnost Cherry uvedla ve svém portfoliu PC periferií další model - tentokrát jde o klávesnici s označením Stream 3.0, jež nahrazuje oblíbený model Stream XT.

Cherry Stream 3.0: pogumovaná klávesnice pro domácnost i kancelářNová klávesnice bude dostupná také v rozšířeném rozložení kláves T2 a bude odpovídat specifikaci DIN 2137. Hlavní rozdíly mezi modelem 3.0 a jeho předchůdcem leží v detailech - model XT měl tištěné popisky kláves, zatímco Stream 3.0 je má vyryté laserem.

Cherry

Cherry Stream 3.0, dostupná v nadčasovém designu ve dvou barevných variantách (bílé a černé), je vybavena modrými informativními LED diodami. Tělo klávesnice je ultra-tenké a je vyvinuto tak, aby bylo co možná nejvíce ergonomické. Jednotlivé klávesy se při stisku nepohybují zbytečně moc, což zase zajišťuje téměř nehlučné psaní. Periferie je navíc voděodolná, takže když na ni omylem vylijete kávu nebo vodu ze sklenice, maximálně ji zašpiníte.

Samozřejmostí je připojení k PC prostřednictvím plug & play USB kabelu bez nutnosti jakékoliv instalace. Klávesnice, k jejíž výbavě patří i multimediální tlačítka, je určena především pro každodenní využití v kanceláři, ale hodí se i do domácnosti.

Zdroj: TZ CherryÚvodní foto: Cherry

Komentáře