Bostar nabízí LAN adaptéry Icy Box do zásuvky

Novinky |

Společnost Bostar začala nabízet adaptéry Icy Box rozvádějící LAN síť prostřednictvím elektrických rozvodů v domácnosti či kanceláři.

Bostar nabízí LAN adaptéry Icy Box do zásuvky
Adaptéry, které uživatel pouze zasune do běžné zásuvky na 230 V, lze využít pro připojení nejen počítačů a notebooků, ale třeba i printserverů, tiskáren, NAS a podobných zařízení. Různé přístroje a Icy Box pak propojíte obyčejným LAN kabelem (RJ45). Data se v rámci domu přenášejí přes elektrické rozvody.

K dispozici jsou celkově čtyři různé modely řešené jako Plug & Play, které stačí zapojit a můžete pracovat. Prvním modelem je Icy Box IB-PL200, jehož maximální datová propustnost je 200 Mbit/s a doporučená maloobchodní cena 822,- Kč. Dalším je Icy Box IB-PL250D, jehož maximální datová propustnost dosahuje opět 200 Mbit/s, přičemž v balení se nacházejí celkem dva adaptéry. Součástí obou adaptérů je průchozí zásuvka 230 V (adaptéry tedy zásuvku neblokují). Doporučená cena této sady je 2073,- Kč.

Dále je k dispozici model Icy Box IB-PL500D s propustností až 500 Mbit/s, který se opět prodává v sadě po dvou kusech, tentokrát za doporučenou maloobchodní cenu 2359,- Kč. Posledním kusem je IB-PL550D, který je s modelem 500D v podstatě shodný. Liší se však designem a také tím, že disponuje zásuvkou s filtrem hluku.Úvodní foto: Bostar

Komentáře