Bílý iPhone 4 konečně v prodeji

Novinky |

Osmiměsíční čekání na bílý model čtvrté generace smartphonu iPhone je u konce. Společnost Apple včera oznámila zahájení prodeje v celé řadě zemí, mezi nimiž je i Česká republika.

Bílý iPhone 4 konečně v prodeji
Dlouho očekávaný bílý iPhone 4 je od čtvrtka 28. dubna dostupný jak v online obchodu společnosti Apple, tak v maloobchodních prodejnách této firmy a u jejich autorizovaných prodejců. Bílá varianta se původně měla začít prodávat stejně jako ta černá, její výroba však na osm měsíců ztroskotala na nedokonalém výrobním postupu, který se podařilo vyladit až nyní. Konkrétní problém společnost neodtajnila, takže můžeme stále jen dohadovat. Cena zůstává stejná jako u černého modelu. Připomenout si, jaké nové funkce a vlastnosti iPhone 4 přinesl, můžete prostřednictvím našeho videa.

Kromě České republiky se nový model začal současně prodávat také v Austrálii, Belgii, Číně, Dánsku, Finsku, Francii, Hongkongu, Irsku, Itálii, Japonsku, Jižní Koreji, Kanadě, Lucembursku, Macau, Německu, Nizozemsku, Norsku, na Novém Zélandu, v Rakousku, Singapuru, Spojených státech amerických, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Thajsku, na Tchaj-wanu, ve Velké Británii a v mnoha dalších zemích po celém světě.


Komentáře