BenQ P1410 - funkcemi nabitý kompakt s cenou pod 2 500 Kč

Novinky |

Novinka od společnosti BenQ nabídne 14Mpx rozlišení, 19mm tenké tělo, sedminásobný optický zoom, 3" displej se schopností zobrazit 460 tisíc bodů, dvojitou stabilizaci obrazu a celou řadu zajímavých vlastností a funkcí. O jaké jde?

BenQ P1410 - funkcemi nabitý kompakt s cenou pod 2 500 KčGalerie


Model P1410, který na první pohled upoutá zlatým kroužkem kolem objektivu a zaujímá pozici vlajkové lodi kompaktních fotoaparátů BenQ řady P, nabízí širokou škálu fotografických módů, kam patří například režimy miniatura, LOMO efekt nebo rybí oko.

Při aktivovaném módu miniatura (Toy mode) fotoaparát automaticky aplikuje rozostření a zvyšuje kontrast barev, režim LOMO přidává efekt retro odstínů barev či vinětace. Mód Color Accent (zdůraznění barvy) pak uživateli umožňuje vybrat jednu barvu a převést zbytek obrázku do černo-bílé. Tato funkce je dostupná rovněž při natáčení 720p HD videa. K dosažení polokulového vzhledu fotografií lze využít mód rybí oko. Čeho všeho lze s vybranými funkcemi dosáhnout v praxi, se můžete podívat v oficiálním ilustračním videu.

P1410 disponuje také technologií HDRII (High Dynamic Range) pro vylepšení obrazu, která dle slov výrobce dokáže korigovat nejtmavší a nejjasnější místa v kompozici a nabídnout tak obrázky s lepším podáním jasu. Mód na odstraňování vad by pak měl automaticky vylepšovat texturu pleti, zatímco režim Skin soften si klade za cíl eliminovat nežádoucí pihy, vrásky nebo skvrny.

Nechybí ani makro režim, který by měl pracovat již od vzdálenosti 2 cm, detekce úsměvu, automatický režim, rozpoznávání obličejů, funkce pro tvorbu panoramat a mód pro zachycení nočních scén.

Fotoaparát BenQ P1410 bude k dostání od poloviny září 2011. Cena fotoaparátu byla stanovena na 2.399 Kč bez DPH. Pro více informací navštivte webovou stránku výrobce - www.BenQ.com.


Komentáře