Barevné novinky v řadě notebooků Lenovo IdeaPad

Novinky |

Společnost Lenovo představila na veletrhu CES 2012 v Las Vegas řadu nových notebooků, které budou na první pohled rozlišitelné osobitým barevným provedením.

Barevné novinky v řadě notebooků Lenovo IdeaPad
Nové notebooky se budou prodávat pod sériovým označením U, S, Y, G a Z. Stylově a výkonnostně jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly širokému spektru zákazníků – od studentů až po často cestující profesionály. Všechny modely přichází s vylepšený zvukem, multimediálními funkcemi a nevšedními barvami.

V řadě Y se nachází modely Y480 a Y580, které zvládnou náročné multimediální aplikace, a to díky Full HD rozlišení, procesorům řady Intel Core i volitelné grafice Nvidia GeForce GTX660M 2 GB GDDR5. K dispozici je také vylepšené audio včetně reproduktorů od firmy JBL.

Řada Z je zase plná pestrobarevných a stylových notebooků. Skládá se z modelů Z580, Z480 a Z380, které přichází v barvách, jako je jantarová, zelené jablko či ocelově šedá a další. Všechny notebooky řady Z mají intelgientní touchpad či systém Lenovo OneKey pro jednoduchou zálohu dat. Nejlepší modely jsou vybaveny grafickou kartou Nvidia GeForce GT640M (2 GB) s podporou DirectX 11. Podporují také technologii WiDi pro bezdrátové zobrazení na velkých displejích a disponují HDMI výstupem.

Modely řady G (G480, G580 a G780) nabídnou dobrý poměr cena/výkon, odolnou konstrukci a technologie Lenovo. Notebooky IdeaPad řad S, Y a Z budou v prodeji v dubnu, IdeaPad U v květnu a IdeaPad G v červnu letošního roku.Úvodní foto: Lenovo

Komentáře