AVG nabízí LinkScanner zdarma

Novinky | 22.04.09

Technologie AVG LinkScanner, známá jako součást bezpečnostního balíčku AVG, chrání v reálném čase uživatele Windows před hrozbami z internetu.

AVG LinkScanner zdarmaSpolečnost AVG Technologies uvolnila ke stažení zdarma produkt AVG LinkScanner. Software v reálném čase chrání před náhodnými, skrytými i krátkodobými hrozbami na internetu, kde je každý den infikováno kolem dvou milionů stránek. Na 60 % podobných hrozeb navíc v krátké době mizí nebo se přesune jinam a pouhý antivirový program je proti tomuto typu útoků neúčinný. Všichni uživatelé tak nyní mohou získat další vrstvu ochrany i nad rámec jimi dosud používaných bezpečnostních programů.

AVG LinkScanner používá cílenou analýzu pro výsledky vyhledávání přes Google, Yahoo! a MSN. Při jejich použití zobrazí hodnocení bezpečnosti všech výsledků a navíc kontroluje i záložky a linky v krátkých chatových zprávách i e-mailech. Produkt je nyní k dispozici v angličtině a od poloviny května bude dostupný v dalších 13 jazycích, tedy v češtině, holandštině, francouzštině, němčině, japonštině, polštině, portugalštině, španělštině, turečtině, korejštině, čínštině, ruštině a malajštině.


Komentáře