AVerMedia AVerCapture M digitalizuje analogová média pro Mac

Novinky |

Portfolio společnosti AverMedia bylo nově rozšířeno o USB střihovou kartu AverCapture M, která vám podá pomocnou ruku při digitalizaci jakéhokoliv média v analogové podobě.

AVerMedia AVerCapture M digitalizuje analogová média pro Mac
I videorekordér, kamera či magnetofon mohou být zdrojem vašich digitalizovaných dat. Se zachytávacím řešením od AVerMedia zvládnete archivovat obsah videokazet stejně jako upravovat následnou kvalitu obrazu.

Se zařízením je dodáván software AverStudio, díky kterému můžete sdílet nahrávky přímo na YouTube či Facebooku nebo je vzhledem ke kompatibilitě přístroje s počítači Apple exportovat třeba do formátů pro iPhone a iPad. K dispozici je rovněž možnost vypálení na DVD v programu Toast.

Jak již bylo naznačeno, AVerCapture M se do počítače připojuje za pomoci USB konektoru, na druhé straně je kabel zakončen S-Video vstupem a taktéž trojicí RCA kompozitních vstupů, pomocí nichž připojíte analogové zařízení.

Výše zmíněný software potom zjednoduší proces digitalizace a nabízí i základní funkce pro střih a zpracování nahrávek. Technologie s názvem Color Enhancement v rámci možností upraví kvalitu videa a vylepší barvy.

Výsledné video vyexportujete do formátu MOV či speciálních formátů pro iPod, iPhone, iPad a Apple TV. Ve finále lze úpravy provést za pomoci aplikací iMovie a Final Cut Pro.

 

Úvodní foto: © SSilver - Fotolia.com


Komentáře