ASUS představil výkonné základní desky řady P7P55D pro nejnovější procesory

Novinky | 01.09.09

ASUS představil základní desky řady P7P55D, které umožňují využít nejnovější procesory a nabízejí možnosti přetaktování, chlazení, energetickou účinnost a velmi rychlé spouštění pamětí.

Nárůst výkonu díky technologii Hybrid Processor

Díky nové technologii Hybrid Processor mohou uživatelé dosáhnout vysokého výkonu v oblasti přetaktování nejnovějších procesorů. TurboV EVO od společnosti ASUS se chová jako druhý vestavěný mikroprocesor a pomáhá nováčkům i zkušeným uživatelům, kteří provádějí přetaktování, zvýšit výkon systému. Intuitivní rozhraní umožňuje uživatelům pohodlné taktování bez zásahů do nastavení systému BIOS a bez jakýchkoli technických znalostí.

 

Přetaktování mají za úkol usnadňovat nástroje a režimy, mezi něž patří Auto Tuning, který povoluje automatické přetaktování; ASUS OC Profile, který nabízí profily přetaktování pro různé scénáře; ASUS Turbo Key, jenž vytváří další fyzické klávesy na klávesnici, pomocí nichž lze okamžitě zapnout přetaktování; ASUS TurboV Remote, který uživatelům umožňuje přetaktování, aktivaci nástroje Turbo Key či přizpůsobení jednotky EPU (Energy Processing Unit) pomocí postranního ovladače a to dokonce i během spuštěných her či aplikací.

 

Energetická účinnost s technologií Hybrid Phase

Technologie Hybrid Phase kombinuje technologii ASUS Xtreme Phase s technologií ASUS T.Probe, což má dle výrobce zajišťovat energetickou účinnost, méně vyprodukovaného tepla při provozu systému a prodlouženou životnost jednotlivých komponent. Technologie Xtreme Phase zvyšuje energetickou účinnost, zlepšuje možnosti přetaktování a zvyšuje stabilitu systému. ASUS T.Probe v reálném čase detekuje a vyrovnává zatížení a teplotu fází napájení, čímž snižuje teplotu v okolí aktivního procesoru.

 

Technologie Hybrid OS podporuje Windows 7

Technologie Hybrid OS integruje do základních desek P7P55D systém Windows a technologii ASUS Express Gate, čímž má uživatelům poskytovat flexibilnější možnosti. Ovladače pro základní desky řady P7P55D jsou připraveny na přechod na operační systém Windows 7 a technologie ASUS Express Gate nabízí rychlý přístup k on-line aplikacím během pěti sekund od zapnutí počítače.

Řada základních desek P7P55D

Do řady P7P55D patří velké množství různých modelů včetně základní desky P7P55D Deluxe s podporou 10kanálového zvuku a technologie DTS Surround Sensation UltraPC nebo základní deska P7P55D Premium, která je vybavena hybridním 32fázovým napájením a nejnovějším rozhraním úložiště dat SATA 6 Gb/s.Mezi další dostupné modely patří základní desky P7P55D EVO, P7P55D PRO, P7P55D a P7P55D LE.


Komentáře