ASUS představil multimediální notebooky řady ASUS UL

Novinky | 08.09.09

ASUS rozšiřuje svůj segment "zábavních" notebooků o řadu vybavenou úspornými procesory SU7300 a technologiemi, které udrží počítač v chodu až 12 hodin bez nutnosti nabíjení.

Notebooky ASUS UL

Notebooky jsou vybaveny procesorem Intel Core 2 Duo SU7300 a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce G 210M. Řada ASUS UnLimited nabízí také až 12hodinovou výdrž baterie. O tu se stará technologie ASUS GraphiX Boost, která umožňuje šetřit energii baterie přepínáním mezi samostatnou a integrovanou grafickou kartou. Pokud jde o operační paměť nových notebooku Asus, ve výbavě je RAM o velikosti až 8 GB DDR2. Notebooky ASUS UL se vyznačují štíhlým šasi s povrchovou úpravou z broušeného hliníku, jehož tloušťka nepřesahuje 1 palec (2,5 cm).

Notebooky řady UnLimited ASUS zaměřil především na zábavu. Proto nové stroje disponují LCD displejem s vysokým rozlišením a poměrem stran 16 : 9 a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce G 210M s 512MB VRAM. Dobré zobrazovací schopnosti doplňuje dvojice speciálně navržených reproduktorů Altec Lansing s podporou technologie SRS Premium Sound.

 


Komentáře