Asus nabízí přenosné reproduktory řady uBoom pro notebooky

Novinky | 17.09.09

Asus uvedl na trh řadu multimediálních reproduktorů pro notebooky. Sound-bar reproduktory Asus uBoom a uBoom Q mají nabídnout kvalitnější zvukovou reprodukci než vestavěné reproduktory v notebooku.

Asus nabízí přenosné reproduktory řady uBoom


Za účelem dosažení snadnější přenositelnosti se oba typy reproduktorů připojují přes USB 2.0, takže odpadá nutnost brát s sebou na cesty adaptér a kabely, které jsou obvyklé u klasických reproduktorových sestav.


Reproduktory ASUS uBoom a uBoom Q jsou dle vyjádřená výrobce až o 50% menší než klasické soustavy reproduktorů 2.1 a připojují se přímo k zadní části notebooku přes USB 2.0, což u modelu uBoom Q zároveň řeší napájení. Další výhoda tohoto řešení tedy spočívá v tom, že uživatel nemusí přenášet další adaptéry a kabely.

Výkonnější model ASUS uBoom slouží také jako notebookový dock, při jehož využití se násobí množství proudícího vzduchu. Dochází tak k rozptýlení tepla, čímž se podle Asusu zamezuje přehřívání notebooku. Hliníkové tělo reproduktorové sestavy eliminuje nechtěné podtóny a přináší uspokojivý posluchačský zážitek při sledování videa, filmů nebo při hraní her.


Komentáře