Arc Keyboard – nová stylová klávesnice od Microsoftu

Novinky | 11.01.10

Microsoft představil malou a stylovou klávesnici „Arc Keyboard“ určenou pro oči a prsty designových fajnšmekrů.

Arc Keyboard – nová stylová klávesnice od Microsoftu


Společnost Microsoft na největší světové přehlídce spotřební elektroniky „Consumer Electronics Show“ v Las Vegas představila svou novou bezdrátovou designovou klávesnici „Microsoft Arc Keyboard“. Stylová novinka nabízí design, který podle výrobce reflektuje mobilní využití klávesnic, bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, v parku nebo doma. Microsoft Arc Keyboard se o přízeň zájemců pokusí bojovat prostřednictvím svých proporcím, nízké hmotnosti a také díky subtilnímu provedení vhodnému pro mobilní práci.
Hmotnost klávesnice „Microsoft Arc Keyboard“ je nižší než 500 gramů. Má ergonomicky rozložené klávesy uzpůsobené pro práci na stole, ale například i na klíně v křesle. Novinka je k počítači připojena miniaturním USB přijímačem, který právě díky svým minimalistickým rozměrům může v notebooku zůstat stále zapojený a nebude překážet. Pokud bude třeba někam odnést samostatně klávesnici, magnetický přijímač lze připevnit na její spodní část. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií.

„Microsoft Arc Keyboard“ bude k dostání u prodejců elektroniky a hardwaru za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč včetně standardní tříleté záruky.


Komentáře