Apple začíná točit vlastní seriály

Novinky |

O tom, že Apple zvažuje natáčení vlastních mini seriálů o několika epizodách, se spekuluje již delší dobu. Jak nyní uvedl server Hollywood Reporter, natáčení prvního seriálu již začalo a účinkovat v něm bude hned několik herců známých jmen.

Apple začíná točit vlastní seriály
V prvním šestidílném seriálu s názvem Vital Signs z dílny Apple si zahraje spoluzakladatel značky Beats a známý hudebník Dr. Dre (celým jménem Andre Romelle Young), který se podílí také na jeho scénáři spolu s producenty Aaronem Ginsburgem a Williamem Greenem. Dr. Dre má s produkcí zkušenosti - jeho film Straight Outta Compton, který se do kin dostal v minulém roce, vydělal 200 milionů dolarů.


Vital Signs má být temným dramatem, jehož jednotlivé epizody se budou zaměřovat na různé druhy emocí a způsob, jakým se s nimi jednotlivé postavy vyrovnají. Podle zdrojů Hollywood Reporteru v seriálu rozhodně nebude chybět násilí a sex. I když zatím není jasné, kdy bude seriál dokončen, ví se, že jej Apple bude distribuovat pomocí předplatitelské služby Apple Music. Po vzoru internetové služby Netflix, která taktéž produkuje vlastní seriály, budou všechny díly Vital Signs vydány najednou.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © HaywireMedia - Fotolia.com

Komentáře