Apple údajně představí dva iPhony s větším displejem

Novinky |

Další generace chytrého mobilního telefonu iPhone, jež bude podle všeho vydána na podzim tohoto roku, bude opatřena znatelně větším displejem.

Apple údajně představí dva iPhony s větším displejemS informací přišel deník Wall Street Journal s odkazem na dobře obeznámené zdroje z Apple. Na to, že se americká společnost konečně rozhodne vydat svůj smartphone s větším displejem, jako to již učinila konkurence, se čekalo již delší dobu. Nyní je to však poprvé, co s takovou informací přišel solidní zdroj typu WSJ. Podle informací amerického deníku Apple již nevydá další verzi plastového telefonu (iPhone 5C) a namísto toho nabídne dva modely vyrobené ze skla s ocelovým rámem podobné současnému iPhonu 5s.


Je velmi pravděpodobné, že Apple i od podzimu tohoto roku bude mít v nabídce dva telefony: vlajkovou loď s displejem větším než pět palců a levnější model s displejem o velikosti čtyř až pěti palců. WSJ dodává, že americká společnost nebude navzdory předešlým dohadům některých expertů ve svých nových telefonech využívat zakřivené displeje. Nová generace plastového iPhone 5C se neobjeví podle zdroje z Apple především kvůli slabým tržbám, které jsou výrazně nižší, než se předpokládalo.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: © moggara12 - Fotolia.com

Komentáře