Apple spolu s iPhony údajně představí také iWatch

Novinky |

Apple podle dobře informovaných zdrojů portálu Re/code 9. září spolu se dvěma novými iPhony představí také chytré hodinky iWatch.

Apple spolu s iPhony údajně představí také iWatchPortál Re/code nezveřejnil své zdroje, v minulosti se však u zpráv týkajících se chystaných novinek Apple málokdy mýlil. Nové chytré hodinky iWatch mají podle dostupných informací využívat HealthKit a HomeKit, tedy elektronické zdravotnické platformy, jichž se Apple v krátkosti dotkl na vývojářské konferenci WWDC na počátku června. Propojení se zmíněnými platformami ve konečném důsledku znamená, že uživatelé budou moci například rozsvěcovat a zhasínat světlo kliknutím na ikonku na hodinkách a s největší pravděpodobností bude takto možné ovládat i Apple TV.


I když Apple může své rozhodnutí představit iWatch ještě na poslední chvíli změnit, v tuto chvíli to již není příliš pravděpodobné. Re/code v minulosti jako první informoval o tom, že Apple 9. září představí dva nové iPhony, což je nyní již potvrzeno z více zdrojů. Oficiální pozvánky by se ve schránkách vybraných novinářů a expertů měly objevit již v průběhu příštího týdne.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: iwatch

Komentáře