Apple představí nový iPhone 10. září

Novinky |

Americká společnost Apple údajně představí novou verzi svého chytrého mobilního telefonu iPhone (či více jeho verzí) na konferenci již 10. září.

Apple představí nový iPhone 10. září







I když Apple oficiálně nic nepotvrdil a ani nerozeslal pozvánky, dobře informované zdroje ze společnosti datum poskytly serveru AllThingsD. Očekává se, že americká firma s logem nakousnutého jablka představí novou verzi iPhonu 5 s možným označením iPhone 5S spolu s levnější plastovou verzí smartphonu s označením 5C. Na internetu se v poslední době objevily informace z několika zdrojů, které název 5C potvrzovaly a unikly dokonce i fotografie plastových obalů nových levnějších telefonů.


Na konferenci Apple zcela jistě ukáže také finální verzi iOS 7, který byl poprvé představen v červnu na WWDC. Operační systém bude vůbec poprvé zcela předělán. V současné době je iOS 7 ve stádiu páté betaverze, což znamená, že společnost je již blízko jeho dokončení. V minulosti byla nové verze iPhonu představována také spolu s novými iPody, takže se 10. září můžeme pravděpodobně těšit i na nové verze hudebních přehrávačů.

 

Zdroj: Techspot



Úvodní foto: Weiphone.com













Komentáře