Apple najímá nové talenty pro projekt iWatch

Novinky |

Apple začal podle listu Financial Times ve velkém nabírat nové talenty pro podporu vývoje nových chytrých hodinek iWatch.

Apple najímá nové talenty pro projekt iWatchPodle dobře obeznámených zdrojů z Apple americká společnost začala v minulých týdnech „agresivně" nabírat nové zaměstnance, kteří mají pracovat na projektu chytrých hodinek. Nové talenty jsou potřeba proto, že se „Apple setkal s těžkostmi při vývoji, jež jeho inženýři v současné době nedokáží vyřešit." Podle zdrojů se tak hodinky na pultech obchodů neobjeví dříve, než v druhé polovině příštího roku.


Apple informace ve Financial Times odmítlo komentovat. Na hodinkách, jež poběží na operačním systému iOS, pracuje nyní více než 100 zaměstnanců Apple z různých oddělení. Šéf Apple Tim Cook na konferenci D11 v květnu řekl, že chytré hodinky jsou podle něj velmi zajímavé, „avšak musíte přesvědčit lidi, že jsou opravdu tak skvělé, aby je nosili." Cook poukázal na to, že většina mladých hodinky nenosí a bude tedy na společnosti, aby je přesvědčila.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: © Juri Samsonov - Fotolia.com

Komentáře