Apple najal pro práci na chytrých hodinkách známého designéra z Nike

Novinky |

Apple si najal jednoho z nejlepších designerů společnosti Nike, aby pracoval na nových high-tech hodinkách a jiných produktech, jež se dají nosit na těle.

Apple najal pro práci na chytrých hodinkách známého designéra z Nike
Ben Shaffer byl ředitelem Nike Studio of Innovation Kitchen, což je divize této sportovní značky, jež se zabývá vývojem a výrobou produktů jako Nike FuelBand, jež představitelé Apple včetně šéfa Tima Cooka údajně velmi rádi používají. Není přesně jasné, jakou pozici bude Shaffer v Apple zastávat, s téměř stoprocentní jistotou lze však říci, že bude pracovat na high-tech chytrých hodinkách, o jejichž vývoji se již dlouho spekuluje. Již před časem se objevily informace o tom, že Apple ve velkém nabírá pro svůj projekt chytrých hodinek ty nejlepší talenty.


Tim Cook na konferenci D11 v květnu uvedl, že chytré hodinky a podobná zařízení, jež lze nosit na těle, jsou pro něj velmi zajímavé a trh zde pro ně jistě je. Podle posledních informací se nepředpokládá, že by Apple představilo své nové chytré hodinky dříve, než na konci příštího roku kvůli blíže nespecifikovaným problémům při vývoji. 

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Juri Samsonov - Fotolia.com

Komentáře