Apple brzy vydá aktualizaci iOS4 pro iPhone 3G

Novinky | 23.08.10

Apple po měsíci stížností od uživatelů iPhonu 3G konečně oznámil, že vydá aktualizaci, která bude řešit problémy s operačním systémem iOS4.

Apple po měsíci stížností od uživatelů iPhonu 3G konečně oznámil, že vydá aktualizaci, která bude řešit problémy s operačním systémem iOS4. A co že mají uživatelé staršího iPhonu za problém? Někteří z nich upgradovali na novou verzi operačního systému iOS4 bez problémů, zatímco jiní museli svůj telefon po upgradu resetovat na tovární nastavení a přeinstalovat všechny své aplikace a data. Celý problém spočívá v tom, že iPhone 3G se po instalaci iOS4 rapidně zpomalil - otevírání aplikací, psaní SMS zpráv a jakákoli další práce s telefonem trvá doslova celou věčnost (přitom iPhone 3G by měl iOS4 oficiálně podporovat stejně jako iPhone 3GS a nejnovější iPhone 4).

Šéf Apple Steve Jobs proto včera oznámil, že "softwarová aktualizace, která řeší problémy s výkonem iPhonu 3G, bude dostupná již brzy." Do té doby musejí uživatelé starších iPhonů buďto vydržet, nebo provést downgrade na iOS 3.x - tím však svůj telefon zbytečně otevřou počítačovým pirátům. Máte problémy se svým iPhonem 3G na iOS4 i vy? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích.


Komentáře