Apple 15. března uvede trojici nových zařízení

Novinky |

Americká společnost Apple podle informací portálu 9to5Mac představí v úterý 15. března hned tři nová zařízení. Na co se můžeme těšit?

Apple 15. března uvede trojici nových zařízeníMezi experty panuje shoda na tom, že Apple představí nový 4palcový iPhone, který bude nástupcem iPhonu 5c a ponese označení iPhone 5se či iPhone 6c. Telefon by měl být poháněn procesorem A9, opatřen nejnovějším fotoaparátem a bude dostupný i ve verzi s 64GB pamětí.


Druhou novinkou má být iPad Air 3, tedy tablet řady, která nebyla obnovována od října roku 2014. Toto 9,7palcový zařízení by podle neoficiálních informací mělo nabídnout stejný audio systém se čtyřmi reproduktory jako iPad Pro a mělo by také podporovat tzv. Smart Keyboard. Třetím zařízením od Apple, o němž se spekuluje, pak má být druhá generace chytrých hodinek Apple Watch. O těch se zatím příliš nemluví, tudíž si budeme muset počkat až na jejich oficiální vydání. Poměrně jisté je to, že Apple kromě nových pásků pro své chytré hodinky vydá po roce také aktualizaci softwaru, na němž Apple Watch běží.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: macrumors

Komentáře