Aplikace Strings vám umožní smazat již odeslané textové zprávy

Novinky |

Chtěli byste mít možnost smazat textové zprávy či fotografie, které v nevhodný moment někomu odešlete ze svého mobilního zařízení? Vyzkoušejte aplikaci Strings.

Aplikace Strings vám umožní smazat již odeslané textové zprávyStrings funguje stejně jako jiné aplikace určené k posílání zpráv, až na to, že uživateli umožňuje vzít zpět obsah, který již odeslal. Kromě textu může uživatel následně nechat ze zařízení příjemce smazat textové zprávy, e-maily, fotografie či videa. Odesílatel může kontrolovat také to, zda si příjemce může daný obsah uložit a stáhnout. Jakmile je odeslán příkaz ke smazání obsahu, materiál je ihned smazán z telefonu příjemce a serverů Strings.


Aby to celé fungovalo, je samozřejmě nutné, aby byl obsah odeslán skrze aplikaci Strings. Je však třeba podotknout, že příjemce zprávy si může jednoduše udělat screenshot (i když o tom odesílatel bude informován) a do odeslání příkazu ke smazání příjemci nic nebrání v tom, aby daný text či obrázek jednoduše zkopíroval někam jinam. Aplikace Strings je dostupná zcela zdarma v Apple App Store - na verzi pro operační systém Android se podle tvůrců pracuje.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: strings

Komentáře