Aplikace Facebook Messenger se nelíbí 92 % nových uživatelů

Novinky |

Okolo 92 procent z více než 64 000 uživatelů Facebooku udělilo během uplynulého měsíce mobilní aplikaci Messenger v hodnocení pouhou jednu hvězdičku.

Aplikace Facebook Messenger se nelíbí 92 % nových uživatelůAplikace Messenger od Facebooku, kterou americký gigant v poslední době nutí uživatelům mobilních zařízení k posílání zpráv přátelům, zatím příliš oblíbená není. Podle analytické stránky App Annie během minulého měsíce udělilo v hodnocení jen jednu hvězdičku z pěti 59 000 lidí, kteří ji poprvé zkusili. Facebook na konci července oznámil, že uživatelé ke komunikaci již brzy nebudou moci používat jeho hlavní mobilní aplikaci, ale budou muset přejít na Messenger. Když uživatelé nyní chtějí odeslat zprávu z mobilní aplikace Facebook, je jim doporučeno stažení Messengeru.


Po instalaci Messengeru budou uživatelé moci zprávy stále číst v aplikaci Facebook, avšak když budou chtít odpovědět, bude nutné použít Messenger. To samozřejmě řada uživatelů kritizuje. Samotný Facebook se ke kritice zatím příliš nevyjadřuje a pouze poukázal na to, že Messenger je o 20 % rychlejší než druhá aplikace a je také stabilnější.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: (c) Julien Eichinger - Fotolia.com

Komentáře