Angry Birds přicházejí na Facebook

Novinky |

Oblíbená mobilní hra Angry Birds po dlouhé době konečně přichází na Facebook. Datum vydání bylo stanoveno na 14. únor 2012.

Angry Birds přicházejí na Facebook
Finská vývojářská společnost Rovio včera oznámila, že její Angry Birds "přistanou" na Facebooku již v příštím měsíci. Oznámená bylo provedeno velmi jednoduchým, avšak elegantním marketingovým tahem: pomocí události na Facebooku s názvem "Angry Birds are coming!", která se bude odehrávat na Valentýna (14. února). Události se již nyní účastní tisíce lidí, kteří jsou na Angry Birds zvyklí ze svých mobilních zařízení. A počet účastníků se bude bezesporu s tím, jak se bude rozšiřovat tohle video, dále násobit.

Na Angry Birds uživatelé Facebooku čekají už téměř rok. V březnu 2011 se totiž objevila údajně potvrzená informace o tom, že se Angry Birds již brzy objeví a přinesou nové funkce a možnosti. Rovio v té době oznámilo, že všichni, kteří se chtějí o Angry Birds na Facebooku dozvědět mezi prvními, mají "lajknout" jejich stránku. Nyní má tato stránka téměř 13 miliony "lajků". Není jasné, zda Rovio odložilo verzi své hry pro Facebook proto, že chtělo Angry Birds vylepšit, nebo si prostě před spuštěním jen chtělo vytvořit větší uživatelskou základnu.


Komentáře