Amazon spustil službu Kindle First

Novinky |

Společnost Amazon oznámila spuštění nového programu s názvem Kindle First, díky kterému se budou moci uživatelé dostat k digitálním knihám Kindle již měsíc před jejich oficiálním vydáním.

Amazon spustil službu Kindle First
Amazon nově zpřístupní uživatelům také speciální materiál jako poznámky/doporučení autora nebo jeho zážitky z psaní knihy. Uživatelé služby si budou moci každý měsíc předčasně zakoupit jednu knihu za poplatek 1,99 dolaru. Předplatitelé služby Prime pak za služby nabízené v rámci Kindle First nebudou muset platit vůbec. Společnost bude každý měsíc posílat uživatelům e-maily, v nichž bude aktuální nabídka Kindle First předtavena. Knihy lze vybírat skrze Kindle store, Amazon.com nebo samotné zařízení Kindle.

„Prime pro naše uživatele je čím dál lepší a my věříme, že každý z našich zákazníků objeví v nabídce Kindle First něco zajímavého,“ nechal se slyšet Russ Grandinetti, viceprezident Kindle Content. „Jsme také potěšeni tím, že knihy od autorů, jež publikují na platformě Amazon Publishing, se dostanou k širšímu publiku.“ Amazon nedávno představil také program Kindle Matchbook, který umožňuje uživatelům získat za malý poplatek digitální verze knih, jež si zakoupili, a to až do roku 1995.

 

Zdroj: DailyTechÚvodní foto: © Paolese - Fotolia.com

Komentáře