Amazon spustil nový e-shop s 3D tiskem

Novinky |

Amazon spustil nový 3D Printer Store, který nenabízí pouze 3D tiskárny, ale také různé předměty na nich vytisknuté. Třeba hračky, technologické příslušenství či šperky.

Amazon spustil nový e-shop s 3D tiskemZákazníci si v novém e-shopu mohou koupit všechno od panenek přes dekorační předměty určené pro domácnosti až po příslušenství pro populární kamerky GoPro. Zákazníci si mohou dopředu sami říci, jak chtějí daný předmět upravit a vytisknout. Míra možnosti přizpůsobení závisí na konkrétním předmětu, v některých případech však není problém zvolit si materiál, texturu, barvu, velikost a další parametry.


Například na panence s názvem Mixee Me je možnost přizpůsobení opravdu široká - uživatelé si mohou vybrat všechno od očí, úst, typu/barvy vlasů až po různé variace outfitů. Amazon nabízí srozumitelné rozhraní, v němž lze daný předmět jednoduše modifikovat dle představ zákazníka. Výrobu předmětů provádí společnosti, jež mají bohaté zkušenosti s 3D tiskem, jako Mixee, Labs, 3LDT a Sculpteo. Zatímco tyto společnosti se starají o výrobu, Amazon zajišťuje přijímání objednávek.

 

Zdroj: Techspot


Komentáře