Amazon pracuje na nové hudební službě

Novinky |

Americká společnost Amazon podle nových informací pracuje na zcela nové hudební službě, která by měla konkurovat velkým hráčům na trhu, jako jsou Apple Music či Spotify.

Amazon pracuje na nové hudební služběJedním z největších lákadel předplatitelské služby Prime od Amazonu je streamovací služba Prime Music. Ta byla spuštěna v polovině roku 2014, avšak zpočátku nabízela pouze omezené množství skladeb. I když Amazon následně přidal tisíce nových skladeb, i tak v porovnání s konkurencí Prime Music zaostává. A s tím chce americký gigant podle nových informací listu New York Post něco udělat.


Jak uvedly zdroje NYP, Amazon se v uplynulých týdnech sešel s představiteli velkých vydavatelství, s nimiž jednal o možnosti spuštění nové hudební streamovací služby, jež by byla schopná konkurovat gigantům typu Spotify, Rhapsody či Apple Music. Nová služba by podle dostupných informací již neměla být zařazena pod službu Prime, avšak půjde o zcela oddělený produkt, který bude stát 9,99 dolaru měsíčně. Kdy bude služba spuštěna, zatím není jasné, mělo by se tak ovšem stát ještě v tomto roce. 

 

Zdroj: IDG News Service Úvodní foto: © Rob Pitman - Fotolia.com

Komentáře