Alienware přijímá předobjednávky na první Steam Machine

Novinky |

Americká společnost Alienware začala přijímat předobjednávky na svou první Steam Machine, jejíž cena začíná na 449 dolarech.

Alienware přijímá předobjednávky na první Steam MachineZákladní model Alienware Steam Machine je zcela totožný se systémem Alienware Alpha, jenž byl představen v minulém roce. To znamená, že zařízení pohání dvoujádrový procesor Intel Core i3, který má k dispozici 4 GB paměti RAM a o grafiku se stará GeForce 860M. Pomalý 500GB pevný disk s 5 400 RPM byl naštěstí vyměněn za model se 7 200 otáčkami. Jediným dalším rozdílem mezi Alienware Steam Machine a Alienware Alpha je to, že ke Steam Machine výrobce přibalil ovladač Steam Controller a nechybí samozřejmě ani SteamOS. Vyšší model s procesorem Core i7, 8 GB paměti RAM a 1 TB diskem stojí 749,99 dolaru.


Tři nové Steam Machine vydala pod svou značkou Syber také společnost CyberPower PC. Jejich cena začíná na 499 dolarech za zařízení s procesorem Intel Core i3, 4 GB paměti RAM, 500 GB HDD a GeForce GTX 750 a vyšplhá se až na 1 419 dolarů za konfiguraci s procesorem Core i7, 16 GB paměti RAM, 1TB pevným diskem a GeForce GTX 980.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: alienware

Komentáře