Adobe nabízí předplatné Photoshopu a Lightroomu v akci

Novinky |

Firma Adobe na svém webu zveřejnila novou akci – levnější předplatné kombinace softwaru Photoshop CC a Lightroom 5 včetně případných aktualizací.

Adobe nabízí předplatné Photoshopu a Lightroomu v akciSoftware od Adobe je proslulý kromě vysoké funkčnosti a toho, že je zpravidla standardním řešením ve své oblasti, také poměrně vysokými cenami. To se však nyní mění. Oba slavné grafické programy jsou k dispozici v balíčku za 12,29 eur měsíčně včetně DPH (euro má aktuálně hodnotu něco málo přes 27,- Kč). A to pro všechny. V ceně nabídky je navíc 20 GB cloudového úložiště.

Tzv. Photoshop Photography Program byl poprvé spuštěn v září, byl však omezen na dosavadní uživatele Photoshopu, které má přilákat k novým plánům předplatného Adobe. Tato nabídka je určena pro majitele Photoshop verze CS3 a vyšší a je otevřena jen do konce letošního roku. Nová nabídka je časově omezena jen do 2. prosince.

Nejedná se však o pay-as-you-go službu. Při koupi služby totiž budete souhlasit s roční licencí, kterou budete platit na měsíční bázi. Do 30 dnů však máte možnost si to rozmyslet, službu zrušit a dostat peníze zpět.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: Adobe

Komentáře