Adidas umožní vytvořit si obuv s fotografiemi z Instagramu

Novinky |

Společnost Adidas oznámila, že již brzy vydá aplikaci, díky které si budou uživatelé moci nechat na své nové boty natisknout obrázky z Instagramu.

Adidas umožní vytvořit si obuv s fotografiemi z InstagramuAplikace s názvem Photo Print má být vydána v srpnu a bude dostupná pro zařízení s mobilními operačními systémy Android a iOS, přičemž podpora pro další systémy by měla čase přibývat. Ti z vás, kteří chtějí na své obuvi mít tzv. "selfies" či jinou fotografii, si pak budete moci tímto způsobem navrhnout boty ZX Flux. Flux spadá pod značku miAdidas a umožňuje uživatelům navrhnout a koupit obuv ve vlastních barvách.


Adidas zatím o aplikaci nezveřejnil mnoho informací. I když společnost vydala patnáctisekundový teaser, konkrétní informace o aplikaci či jejím uživatelském rozhraní v něm nejsou zveřejněny. Konkurenční společnost Nike nabízí podobnou službu skrze svůj program Nike ID, kde umožňuje obuv modifikovat na počítači namísto telefonu. Díky celosvětové popularitě Instagramu se však Adidas možná dostane k širšímu publiku. Běžný pár bot ZX Flux stojí okolo devadesáti dolarů (zhruba 1 800,- Kč).

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: adidas

Komentáře