Acronis Disk Director 11 Home - nová verze nástroje pro správu disků

Novinky | 23.06.10

Acronis Disk Director 11 Home spojuje funkce pro správu disků, nástroje pro obnovu diskových oddílů a správce zavádění disků v jednom balíčku.

Společnost Acronis oznámila uvedení nové verze aplikace pro správu disků, Acronis Disk Director 11 Home. Tato aplikace má uživatelům pomoci uspořádat pevné disky, a tím zvýšit výkon a bezpečnost dat.

Nejnovější verze aplikace přidává nové funkce zahrnující:

•    Podporu dynamických disků – umožňuje, aby byly svazky rozloženy na několika fyzických discích.
•    Schopnost přidávat nebo spravovat zrcadlené svazky
•    Podporuje velmi velké disky a umožňuje vytvoření svazků větších jak 2TB.
•    Schopnost klonovat nahrazované pevné disky bez nutnosti přeinstalovat operační systém a aplikace.
•    Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje práci s disky a diskovými oddíly.
•    Nová verze poskytuje plnou podporu pro Windows 7 a 64bitové technologie.

Navíc umožňuje, aby bylo na jeden počítač nainstalováno několik operačních systémů — takto lze mít nejnovější operační systém Windows a přitom zachovat schopnost spouštět starší aplikace v starších operačních systémech.
Acronis Disk Director 11 Home lze použít k rozšíření možností aplikace pro zálohování a obnovu Acronis True Image Home 2010 - s Acronis Disk Director 11 Home můžete na počítači vytvořit dva diskové oddíly, jeden pro aplikace a druhý pro data. Potom stačí, aby Acronis True Image Home 2010 zálohoval pouze datový diskový oddíl, čímž se eliminuje nutnost znovu zálohovat systémový diskový oddíl, dokud nenainstalujete nové aplikace nebo nové opravy.

Acronis Disk Director 11 Home běží na počítačích, které jsou vybaveny podporovanými operačními systémy Windows (Windows XP, Windows Vista a Windows 7), podporuje systémy souborů FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 a Linux SWAP. Acronis Disk Director 11 Home je nyní k dispozici v anglickém jazyce, uvedení české verze se plánuje na září tohoto roku. Licenční čísla jsou platná pro obě jazykové verze.

Doporučená koncová cena Acronis Disk Director 11 Home činí 1133,- Kč bez DPH, pro upgrade z předcházejících verzí 839,- Kč bez DPH.

Chcete-li si tento produkt stáhnout ve zkušební verzi, přejděte na:
http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/produkty/disk-director-home/.


Komentáře