Acer vítá blížící se olympijské hry speciálními edicemi výrobků

Novinky | 01.01.10

Na počest partnerství společnosti Acer Olympijských her ve Vancouveru byla vytvořena speciální edice notebooků Aspire 4810T a Aspire 1410 a LCD displejů Gxx5H pro olympijské hry.

Acer vítá blížící se olympijské hry speciálními edicemi výrobků


Produkt Acer Aspire 4810T ve speciální edici patří do řady Timeline - tento tenký notebook velikosti 35 cm (14”) s nízkou hmotností nabízí spojení výkonu s více než osmihodinovou výdrží. Počítač, osazený  procesorem Intel ULV, je vybaven komunikačními funkcemi, displejem s vysokým rozlišením podsvíceným LED diodami a skutečným poměrem stran 16:9, jakož i zvukovým systémem Dolby Sound Room.

Nový počítač Aspire 1410 spojuje malou tloušťku a nízkou hmotnost se zajímavým výkonem. S výškou necelých 2.5", hmotností 1,40 kg a kompaktním tvarovým faktorem 29 cm (11,6") je podle Aceru dostatečně tenký a lehký, abyste ho mohli neustále nosit s sebou.

Displej Acer Gxx5H LCD spojuje nápadný futuristický design s propracovanými funkcemi. Tyto displeje nabízené ve dvou velikostech 61cm (24”) a 51cm (20”) nesou logo s pěti olympijskými kruhy na stojanu z leštěného hliníku a na zadní straně skříně. LCD displeje řady Gxx5H disponují plným vysokým rozlišením nebo vysokým rozlišením, k čemuž také přispívají digitální porty HDMI a DVI a vysoký kontrast s podporou technologie ACM, která podle Aceru  zlepšuje gradaci a detaily obrazu.


Komentáře