Acer představuje novou řadu displejů P5

Novinky | 01.09.09

Nová řada LCD monitorů P5 s plným vysokým rozlišením a poměrem stran 16:9 je navržena pro multimediální zábavu na vysoké úrovni.

Displeje Acer řady P5

Displeje řady Acer P5 jsou mediální a herní displeje s černým ozdobným rámečkem. Nové modely, nabízené ve třech velikostech 23", 22" a 18,5", jsou vybaveny podstavcem se vzorem a osvětleným dotykovým ovládacím panelem. S ohledem na zajištění pohodlí při práci jsou všechny modely vybaveny systémem pro nastavení sklonu, který umožňuje zvolit optimální polohu zobrazovací plochy.

Technologie panelu Acer CrystalBrite reprodukuje realistický obraz v přirozených odstínech, přičemž kontrastní poměr (až 80 000:1 u modelu P235H) optimalizovaný systémem Acer Adaptive Contrast Management má zvýšit gradaci a zlepšit vykreslení detailů a tím přispívá k čistému podání. Doba odezvy displejů je 5 ms.

Port DVI u vybraných modelů má zajišťovat dobrou kvalitu obrazu při připojení monitorů LCD ke grafickým kartám osobních počítačů či k jiným zdrojům digitálního signálu. Displeje řady P5 tedy dle výrobce nabízejí obraz ve vysokém rozlišení, přehrávají videa ve vysoké kvalitě a navíc mohou být okamžitě připojeny k nejrozšířenějším digitálním zařízením, jako např. DVD přehrávačům, set-top boxům a herním konzolím s vysokým rozlišením. Monitory P5 podporují HDCP, a tedy umožňují sledovat zábavu chráněnou DRM v plné kvalitě, jako např.  digitální filmy ve vysokém rozlišení, televizní pořady a media bez omezení či ztráty kvality.


Komentáře