Acer představil 32palcový 4K IPS monitor s podporou G-Sync

Novinky |

Společnost Acer představila nový přírůstek do své řady herních monitorů Predator: 32palcový model s rozlišením 3 840 x 2 160 pixelů.

Acer představil 32palcový 4K IPS monitor s podporou G-SyncXB321HK nabídne hustotu pixelů 138 ppi, což je na desktopový monitor velmi slušné. Mezi další hardwarové specifikace patří odezva 4 ms, podpora G-Sync a 60Hz obnovovací frekvence. Co se týká konektivity, obsahuje monitor standardní nabídku portů jako DisplayPort 1.2, HDMI a čtyři USB 3.0. Stojan monitoru je možné přizpůsobit do výšky či dopředu a dozadu. Nechybí dva integrované 2W reproduktory s podporou DTS audia.


Novinka od Aceru je opatřena hned několika přednastavenými profily, mezi nimiž mohou hráči jednoduše přecházet. Nechybí možnost přizpůsobit si nastavení černé barvy ve hře, technologie Eye Protect a další. Z uvedeného je zřejmé, že XB321HK nebude levný - Acer jej plánuje prodávat za 1 299 dolarů, což je stejná cena, za jakou se prodává populární širokoúhlý Predator X34.

 

Zdroj: IDG News Service                                                                                    Úvodní foto: acer


Související články
Komentáře