Acer Aspire x741 - ve stylu Intel Core i3/i5

Novinky | 26.03.10

Počítače řady Aspire x741, nabízené ve formátech 15,6” a 17,3”, jsou osazeny novým procesorem Intel Core i5 nebo mobilním procesorem i3 s mobilním čipsetem Intel HM55 Express.

Notebook řady Acer Aspire x741


Počítače řady Aspire x741, nabízené ve formátech 15,6” a 17,3”,  jsou osazeny novým procesorem Intel Core i5 nebo mobilním procesorem  i3 s  mobilním čipsetem Intel HM55 Express. K dispozici je zde až 8 GB operační paměti a nechybí ani multiformátová čtečka paměťových karet.

Notebooky nové řady nabízejí progresivní grafické řešení, dva vestavěné stereofonní reproduktory Acer 3DSonic s podporou zvuku ve vysokém rozlišení a port HDMI pro připojení nejrůznějších periferních zařízení.

Pod víkem notebooku se nachází citlivá klávesnice Acer FineTip s velkými klávesami, které podle výrobce usnadňují psaní, a plocha pro opření dlaní s povrchovou úpravou z kartáčovaného kovu.  Vícedotykové ukazovací zařízení umožňuje přetáčet displej kruhovým pohybem prstů, otáčet stránky a měnit velikost zobrazeného objektu.

 

Úplnou připojitelnost zajišťují technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím: 802.11b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp s bezdrátovou technologií Nplify, vestavěný modul Bluetooth 2.1+, Gigabit LAN a modem. Řešení  Acer Video Conference, které se skládá z webové kamery Acer CrystalEye s rozlišením 1280x1024 a technologie Acer PrimaLite™, vám umožní být ve spojení s přáteli.


Komentáře