Acer Aspire One 533 - 10 hodin na baterii

Novinky | 21.06.10

Nový Aspire One 533 podle výrobce umožňuje sledovat obsah ve vysokém rozlišení streamovaný z webu a používat multitasking.

Netbook Aspire One 533 kompaktní velikosti 28 cm (10,1“) podle výrobce dosahuje až  desetihodinové výdrže baterie. Novinka stojí na platformě Intel Atom N455/N475, čipsetu Mobile Intel NM10 Express a Intel GMA 3150. Nové procesory rovněž podporují paměť DDR3 SDRAM. Aspire One 533 může být osazen až 2GB pamětí.

Acer zdůrazňuje vlastnosti použitého displeje CrystalBrite s podsvícením LED diodami, vysokým jasem a poměrem stran 16:9. Ve výbavě nemohou chybět technologie jako Wi-Fi, LAN, k dispozici je rovněž volitelný 3G modul nebo Bluetooth. Pro živé chatování, fotografování a videokonference je určena vestavěná webová kamera Acer CrystalEye a digitální mikrofon. Pokud chcete sledovat video ve vysokém rozlišení či filmy anebo hrát hry na větší ploše, oceníte port HDMI, který umožňuje připojit netbook Aspire One 533 k televizoru nebo videoprojektoru.

 

Pevný disk s kapacitou až 250 GB podle Aceru nabízí dostatečný prostor pro multimediální archiv, zatímco multiformátová čtečka podporuje různé formáty paměťových karet. Klávesnice, jejíž velikost odpovídá 93% velikosti standardní klávesnice, je doplněna vícedotykovým ukazovacím zařízením s  protiskluzovou texturou z mikroperliček.


Komentáře