Acer Aspire easyStore H341- domácí server pro data

Novinky | 04.10.10

Aspire easyStore H341 umožňuje spravovat knihovnu digitálních médií na jednom zařízení, kde ji mohou najít a sdílet i členové vaší rodiny a přátelé.

Kompaktní a stylové zařízení v matně černém provedení s modrými světelnými kontrolkami pojme až čtyři pevné disky s celkovou kapacitou 8 TB, které lze navíc vyměnit za provozu. Pro navýšení kapacity je nutné zasunout disk do slotu, řídit se pokyny pro nastavení a záhy získáte k dispozici další kapacitu. Aspire easyStore navíc dokáže automaticky zálohovat data ve všech počítačích v domácnosti, přičemž můžete určit, kdy a jak často bude zálohování prováděno.Aspire easyStore je osazen procesorem Intel Atom D410, založeným na nízkonapěťové mikroarchitektuře Intel Atom. Uživatel může nastavit čas přechodu serveru do pohotovostního režimu i čas jeho opětovné aktivace a tím dále snížit spotřebu. Pro ukládání obrázků, videí nebo datových souborů na server Aspire easyStore stačí zařízení připojit k portu USB a vyvolat zálohování stisknutím tlačítka „Kopírovat“.  Data budou automaticky uložena podle typu souboru do vybraných složek.

K domácímu serveru lze získat vzdálený přístup prostřednictvím internetu a osobní webové adresy. Webové rozhraní vám umožní se připojit k domácímu serveru odkudkoli a ukládat na něj soubory nebo je stahovat, připojit se k domácímu počítači nebo provádět správu serveru.


Komentáře