Verbatim uvádí PhotoSave DVD do ČR

Novinky | 17.03.09

Nové PhotoSave DVD obsahuje software, který se automaticky spustí po vložení disku do DVD vypalovačky. Software pak provede uživatele krok za krokem celým procesem od vybrání obrázků po jejich vypálení na disk.

Verbatim PhotoSave DVD

 

Verbatim představuje DVD, které umožňuje méně zkušeným nebo pohodlným uživatelům jednoduše archivovat fotografie. Jedná se o předinstalovaný software, který uživatele celým procesem provede. Software se automaticky spustí, a poté sám vyhledá veškeré fotografie uložené v PC, takže uživateli stačí jen kliknout na volbu „Vypálit“ a jeho vzpomínky se uloží na DVD. V manuálním režimu podporuje PhotoSave DVD funkci „search & burn“, která umožňuje archivovat snímky na PC přímo z připojeného digitálního fotoaparátu.

S úložnou kapacitou 4,5 GB pojme DVD až 2 000 fotografií v 80 různých formátech. PhotoSave DVD navíc umožňuje zápis do několika sekcí: uživatel neustále vidí, kolik zbývá na disku volného místa, takže další fotografie může snadno přidat kdykoli později. Data přesahující 4,5 GB se automaticky rozdělí mezi několik disků PhotoSave DVD.

„Díky Verbatim PhotoSave DVD je dlouhodobé archivování jednodušší než kdykoli předtím. Zvládnou to dokonce i uživatelé, kteří ještě nikdy nevypalovali žádné CD ani DVD...“ vysvětluje Torsten Leye, Marketing Manager Optical, Verbatim EUMEA.


Komentáře