Nové tiskárny Konica Minolta dostanou multitouch ovládání

Novinky |

Společnost Konica Minolta přináší tři nová multifunkční zařízení. Největší inovací těchto modelů je ovládání, které je realizováno prostřednictvím multitouch dotykového displeje.

Nové tiskárny Konica Minolta dostanou multitouch ovládáníPodle zástupců společnosti se tak zařízení řady bizhub C dočkají podobného ovládání jako tablety či chytré telefony. K tomu budou obsahovat webový prohlížeč a bude je možné vzdáleně ovládat prostřednictvím mobilních zařízení s Androidem.

Modely nesou označení bizhub C224e, C284e a C364e. Všechny tři kromě rozšířených ovládacích možností disponují inteligentnějším systémem skenování, v němž bude možné skenovat dokumenty přímo do podoby editovatelné v programech MS Word nebo Excel. U těchto modelů navíc klesla spotřeba energie o 20 procent.

Uživatelé, kteří si multifunkci řady bizhub C zakoupili již dříve, ale nemusí zoufat. Část z funkcí nových zařízení mohou totiž jednoduše přenést i na své stroje. V červenci totiž bude k dispozici doplňkový firmware, díky kterému bude možné více dotyky ovládat i dosavadní zařízení.

Zdroj: TZ Konica MinoltaÚvodní foto: Konica Minolta

Komentáře