Netbook Asus s největším SSD diskem na světě

Novinky | 07.01.09

Asus představil svůj nový netbook S121, který se pyšní především SSD diskem o velikosti 512 GB a dostatečným výkonem pro bezproblémové používání Windows 7.

Rozměry právě představeného notebooku činí 29,7 x 21 x 2,5 cm, s hmotností pouhých 1,3 kg jej můžete navíc směle nosit v příruční aktovce. Zařízení je vybaveno dotykovým displejem, který využívá specializovaného softwaru Asustek k usnadnění jeho použití uživateli.

Použití softwarové dotykové technologie Asus v novém operačním systému Microsoftu Windows 7 dokazuje, jak úzce spolu tyto dvě firmy spolupracují. „Hluboce spolupracujeme s Asusem při vývoji Windows 7," řekl David Fester, generální marketingový manažer OEM divize Microsoftu na tiskové konferenci těsně před startem CES.

S121 bude zákazníkům k dispozici během jednoho měsíce, což znamená, že se nebude zpočátku prodávat s předinstalovaným Windows 7, který potřebuje ještě několik měsíců vývoje k uvolnění finální verze. Jediná chybička nového notebooku spočívá v jeho počáteční ceně 1649 USD, která je vysoká právě kvůli obrovskému 512 GB SSD disku.

 


Komentáře