Jabra představuje náhlavní soupravy nové generace

Novinky | 27.04.09

GN Netcom představuje novou sérii náhlavních souprav Jabra BIZTM 2400, které zavádí řadu novinek, včetně raménka mikrofonu s omezením hlučnosti a rotací FreeSpin s rozsahem 360°.

Nové náhlavní soupravy Jabra

 

Série Jabra BIZTM 2400 by dle sdělení výrobce měla nabídnout prvotřídní kvalitu zvuku a uživatelsky přívětivý styl a design. Souprava je dostupná jak v mono, tak i v duo konfiguraci reproduktorů. Varianta USB odpovídá předpisům Evropské unie o úrovni hlučnosti v zaměstnání díky technologii Peakstop, která chrání sluch uživatele před poškozením hlasitými zvuky.

Headsety série Jabra BIZTM 2400 se proti konkurenci mohou pochlubit třemi hlavními přednostmi v těchto oblastech:

Zvuk


Existují tři hlavní linie vývoje v této oblasti:


   1. Zdokonalené omezení hluku – série Jabra BIZTM 2400 přichází se systémem omezení hlučnosti, který blokuje rozptylující zvuky v pozadí.
   2. Zlaté kontakty – nový mikrofon má pozlacené spoje, které jsou pětkrát silnější než u většiny jiných náhlavních souprav této cenové hladiny, pro zajištění optimálního přenosu zvuku po celou dobu používání.
   3. Neodymové reproduktory – ručně sestavované reproduktory, které jsou přizpůsobitelné telefonnímu systému nebo uživatelem preferovanou audio aplikaci, přinášejí kvalitní zvuk bez ohledu na frekvenci. Série Jabra BIZTM 2400 nabízí kompatibilitu s konvenčními úzkopásmovými stolními telefony (300-3 400 Hz), širokopásmovými IP telefony (150-6 800 Hz) a multimediálními aplikacemi, a to s plnou hi-fi kvalitou (80-16 000 Hz).

Konstrukce


Soupravy série Jabra BIZTM 2400 jsou navrženy tak, aby vydržely každodenní nošení a shon spojený s prací v call centrech a kancelářích. Její nové designové vlastnosti zahrnují:


   1. Raménko mikrofonu odolné proti zlomení – headsety Jabra BIZTM 2400 umožňují uživateli jak omezení hlučnosti tak i možnost otáčení raménka mikrofonu o 360 °.
   2. Chirurgická ocel – klíčové partie souprav Jabra BIZTM 2400 jsou zhotoveny z chirurgické oceli, která zaručuje maximální pevnost a kvalitní provedení.
   3. Kevlarová šňůra – série Jabra BIZTM 2400 nabízí šňůru zesílenou kevlarem, která je tak chráněna před zauzlováním, poškozením a zničením.

 

Pohodlí

Náhlavní soupravy Jabra BIZTM 2400 byly navrženy pro celodenní použití, a proto mají tyto vylepšené prvky pro zaručení pohodlí:


  1. Měkké ušní polštářky a flexibilní možnosti nošení – headsety Jabra BIZTM 2400 mají velmi měkké ušní polštářky podobné těm, které se používají ve špičkových stereo sluchátkách. Nabízí tři možnosti nošení Flex-fit: Earhook (ušní háček), Neckband (spona za krk) a Headband (spona přes hlavu).
  2. Programovatelná soft tlačítka – Jabra BIZTM 2400 USB může být použita pro kontrolu všech příchozích a odcházejících rozhovorů. Nabízí tlačítko pro zvednutí/ukončení hovoru a přepínací kolečko, stejně jako dvě další tlačítka, která mohou být pomocí PC naprogramovaná dle specifických potřeb uživatele.
  3. Bluetooth připojení pro mobilní telefony – Jabra BIZTM 2400 USB je první drátová USB souprava se zabudovaným Bluetooth připojením, které umožňuje uživateli jednoduše přepínat mezi hovory z počítačového softphone a mobilním telefonem.
  4. Identifikační štítek – série Jabra BIZTM 2400 přichází s klipem na oblečení, který je možné použít jako identifikační štítek umožňující jednotlivým uživatelům přizpůsobovat jejich náhlavní soupravy. Jednoduchým přihlášením na www.jabra.com a vyplněním detailů uživatel může svou sluchátkovou soupravu personalizovat.


Komentáře