HP začíná na českém trhu nabízet dotykový počítač TouchSmart

Novinky | 19.02.09

Nová generace dotykových PC HP TouchSmart All-in-One přináší zábavu prostřednictvím příjemného uživatelského rozhraní. Fotografie, video, filmy, hry, televize nebo internet se spouští a ovládají pouhým dotykem prstu.

HP TouchSmart PC

HP TouchSmart PC druhé generace s působivým designem poskytuje uživatelsky přátelské a  využití osobního počítače. Právě zábava je silnou stránkou a těžištěm tohoto domácího PC, kde najdete skutečně "vše-v-jednom".

Vše je teď jednoduše na dosah - prostřednictvím 22palcového dotykového displeje v širokoúhlém provedení přehledně zobrazíte fotografie nebo hudební soubory jako dlaždice nebo vějíř a pohodlně odešlete na stránky virtuálních komunit.

Doslova sáhnout si můžete i na bohatou škálu ostatních funkcí, kterými touchsmart disponuje: videa, poznámky, kalendář, hodiny, RSS a mnoho dalších. Touchsmart obsahuje také webkameru s mikrofonem, příjemné bílé podsvícení, čtečku paměťových karet, 2 USB porty, zdířku pro sluchátka, bezdrátovou klávesnici, dálkový ovladač TV, výkonné reproduktory a samozřejmě také Wi-Fi konektivitu."Nové touchsmarty prezentujeme sloganem ´Dotýkejte se, prosím!´, což přesně vystihuje jeho styl," dodává marketingový manažer divize osobních počítačů HP ČR a Slovensko, Petr Trešl. "Intuitivní a kreativní ovládání je přesně to, co zaujme každého příznivce digitální zábavy."

HP TouchSmart IQ522 PC se v České republice prodává v kofiguraci - Intel Core 2 Duo T6400, 22" dotykový BrightView (1 680x1 050 bodů), paměť 4 GB, pevný disk 500 GB, slot-load DVD+/-RW, GeForce 9300 GS 256 MB - za 36 990 Kč vč. DPH. Podrobné informace a přístup k prezentacím produktu najdete na stránce HP Market.


Komentáře