Apacer AH552: flash disk bude mít 128 GB

Novinky |

Apacer představil svůj již prodávaný flash disk AH552 v kapacitě 128 GB. Samozřejmostí je jeho podpora USB 3.0.

Apacer AH552: flash disk bude mít 128 GBDíky tomu zvládá rychlost čtení až 180 MB/s a rychlost zápisu až 70 MB/s. Podle informací výrobce tak můžete HD video trvající dvě hodiny přesunout mezi diskem a PC i pod třicet vteřin (v závislosti na použitém hardwaru, samozřejmě).

Elegantní zařízení v modré barvě má hliníkový povrch a odnímatelnou čepičku. Jeho rozměry jsou 73,25 x 19,75 x 9 milimetrů, dostupné jsou varianty v kapacitách od 32 GB až právě do 128 GB. Novinka je vhodná pro přenos velkých multimediálních souborů, a tak najde své využití například mezi grafiky nebo lidmi zabývajícími se střihem videí.

Apacer AH552

Disk se jednoduše zapojí do počítače a přirozeně je možné jej ihned používat, a to bez jakéhokoliv zásahu uživatele při instalaci. Zařízení je zpětně kompatibilní se standardem USB 2.0. Jestliže jej zapojíte do staršího konektoru, bude maximální rychlost přenosu při čtení 30 MB/s a při zápisu 25 MB/s.

Flash disk je k dispozici s doživotní zárukou, zároveň plní směrnici RoHS a uživatelé jej dostanou s komprimačním programem ACE Compressor, který zvládá i šifrování.

Zdroj: TZ ApacerÚvodní foto: Apacer

Komentáře