8 her, které na vašem Androidu nesmí chybět

Novinky |

Vánoce jsou svátky vybízející k odpočinku, a protože se telefon či tablet s Androidem jistě objevil pod nejedním stromkem, nabízíme výběr 8 nápaditých her, které vám sladké nicnedělání zpříjemní. Odložte mísu s cukrovím a nažhavte Google Play!

8 her, které na vašem Androidu nesmí chybět
Candy Crush Saga

Tento celosvětový fenomén se těší již více než půl miliardě hráčů. Jedná se logickou hru, kde hráč kombinuje barevné kameny v podobě barevných lesknoucích se bonbonů a získává body. Přestože je hra zdarma, vývojáři vymysleli způsob, jak hráče přinutit platit. Jakmile vám dojdou virtuální životy, je nutné čekat několik minut, hodin, nebo i dnů. Životy se však dají zakoupit ve virtuálním herním obchodě za reálné peníze.

 

Temple Run 2

Jedná se o 3D akční hru ve stylu Indiany Jonese. Vaším úkolem je provést hlavního hrdinu bludištěm s ostrými zatáčkami a smrtelnými nástrahami v podobě propastí nebo spadlých kmenů. Nemluvě o monstru, které vám běží v patách.

 

Robot Unicorn Attack 2

Hra na první pohled zaujme možná desetiletou dívku, která nejraději češe své barbíny. Jakmile ji však nainstalujete, zjistíte, jak chytlavé ovládat jednorožce vypouštějícího duhovou auru může být. Prohánějte se po světě vznášejících se hor, létajících delfínů a velryb a rozneste robotí nepřátele na kopytech.

 

Subway Surfers

Hra není příliš nepodobná Temple Run 2. Opět se jedná o tzv. „endless runner“ hru, kde ovládáte běžícího hlavního hrdinu, sbíráte body a vyhýbáte se překážkám.

 

Ridiculous Fishing – A Tale of Redemption

Hemingwayův Stařec by se od tohoto rybáře mohl leccos učit. Návnadu nejprve musíte bezpečně dopravit do nedozírné hloubky, kde se snažíte nalovit co nejvíce ryb. Úlovek nakonec vymrštíte do vzduchu, abyste jej mohli dorazit zbraní dle vlastního výběru. V arzenálu nechybí tradiční rybářská výbava jako motorová pila, samopal apod.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: © notkoo2008 - Fotolia.com

Komentáře